JAZZINEC 2012

Proběhlé koncerty...

celý program
14. 01. 2012

Dárek pro všechny držitele předplatného Jazzince (festivalových permanentek)

Spolupořadatel Jazzince – společenské centrum Uffo chce odměnit všechny příznivce Jazzince a nabízí levnější vstupné na vystoupení Vladivojny La Chia, která ve čtvrtek 26.1. představí a pokřtí své nové cd Bohéma.

Vstupné pro držitele letošních či loňských permanentek je 100 Kč.
Se svou permanentkou (či letošním Voucherem) stačí přijít na recepci Uffa a zde bude opsáno číslo předplatného a tím bude nárok na 40% slevu na vstupném.

Česká skladatelka, zpěvačka, textařka a výtvarnice představila svou tvorbu v Galerii UFFO v červenci a srpnu 2011. Nyní se pro změnu můžete těšit na její koncert, při kterém pokřtí své nové CD „Bohémy“, které získalo vysoké ohodnocení 8/10 na Musicserver.cz.
Nové album je inspirováno vnitřními stavy člověka a jeho spojením s nynějším světem, ve kterém se nejvíce věcí odehrává jakoby pod povrchem přítomnosti. Velmi rozmanité písně si Vladivojna sama napsala a také nahrála na mnoho nástrojů. Excentrická hudebnice je autorkou i většiny textů. „Poprvé jsem vytvořila album, kde jsou texty stejně důležité jako hudba. Tentokrát jsem dala českým textům opravdu veliký prostor,“ říká Vladivojna.

čtvrtek 26. 1. 2012 19:00 hodin

UFFO – Společenské centrum Trutnov

vstupné 170 Kč – pro předplatitele Jazzince 20111 a 2012 jen 100 Kč